DOKONALÉ UBYTOVÁNÍ V SRDCI BESKYD

DVĚ ROUBENKY NA STRÁNI

Dvě zcela nově postavené roubenky nabízí celoroční poklidné ubytování v krásném prostředí Beskyd. Obě roubenky jsou vybaveny totožně, patří k nim velký pozemek s lesem a panoramatický výhled na okolí. Roubenky lze pronajmout společně nebo každou zvlášť. Každá z nich umožňuje ubytování pro 5-6 osob.

Vstupní chodba

Při vstupu do roubenky je k dispozici prostorná chodba sloužící nejen k odkládání svršků a obuvi, ale také jako úložný prostor a místo pro servisování lyží či kol.

Obývací pokoj

Obývací pokoj, sloužící také jako společenská místnost, je vybaven rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, křesly a televizí. Součástí obývacího pokoje jsou krbová kamna a praktická kovaná stěna sloužící k odkládání a sušení věcí. Z celého obývacího pokoje je panoramatický výhled na beskydské kopce, který si lze vychutnat také z prostorné terasy, na kterou vedou velká francouzská okna.

otevřené ložnice

V horním patře jsou dvě ložnice přístupné po mlynářských schodech. Jedna ložnice je vybavena manželskou postelí, ve druhé je manželská postel  a jedna postel samostatně stojící. Ložnice jsou po jedné straně ohrazeny dřevěným zábradlím, což vytváří prostorný a vzdušný dojem jak v ložnicích, tak v celé roubence.

Kuchyň

Nová moderní kuchyňská linka je vybavená varnou deskou a el. troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, myčkou, pračkou a je plně vybavena nádobím, příbory, kuchyňským náčiním, hrnci a prostornou lednicí s mrazákem, tedy vším, co pro svůj komfort potřebujte.

Sociální zařízení

V přízemní části roubenky se nachází koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Samozřejmostí jsou ručníky a hygienické potřeby pro každého ubytovaného hosta.

Jídelní kout

Na obývací pokoj navazuje jídelní kout tvořený velkým stolem a lavicemi.

Venkovní terasy

Každá roubenka má překrásnou prostornou terasu, kterou lze využít pro příjemné posezení u kávy, nebo u vína při sledování západu slunce.

wellness

Nově vybudované venkovní Swim Spa a finská sauna nabízí prostor pro vaši dokonalou relaxaci.

Vytápění

Chaty jsou vytápěné elektrickým podlahovým topením, v našich roubenkách vám tak bude v zimních měsících stále příjemné teplo. Pro romantické chvíle a autenticitu hor jsou v roubence k dispozici   krbová kamna.

Pro děti

Pro vaše sluníčka jsou nachystány hry, knížky, papíry i pastelky. I přesto jim nezapomeňte přibalit vše, co mají rádi :-). Z venkovních aktivit je pro děti připraven zahradní domeček, pískoviště, bazén a trampolína. 

Parkování

Roubenky disponují vlastním parkovacím místem. Parkování je bezplatné. Dojezd k roubenkám je možný celoročně po zpevněné komunikaci.

Přilehlý pozemek

Součástí pozemku je i venkovní nekryté posezení s ohništěm a grilem, u kterého se nachází i domeček a trampolína pro děti. Nedílnou součástí je okolní příroda a přímý vstup do lesa.

Kontaktujte nás

Zásady ochrany osobních údajů

+420 724 310 035, +420 604 377 092
Bílá č.ev. 77, 739 15 Bílá, Česká republika
rezervace@2roubenkynastrani.cz